Newsletter
HolidayCheck

Program lojalnościowy

Dla naszych stałych Gości przygotowaliśmy Program Lojalnościowy

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO ORW „MAX” Ustronie Morskie

 1. Niniejszy Program Lojalnościowy skierowany jest do osób fizycznych, które minimum jeden raz były Gośćmi ORW „MAX”.
 2. Osoba, która w okresie dwóch lat nie skorzystała z usług noclegowych ORW „MAX” traci swój status.
 3. Przystąpienie do Programu Lojalnościowego jest dobrowolne.
 4. Warunkiem uczestnictwa w Programie Lojalnościowym jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów promocyjnych i marketingowych prowadzonych przez ORW „MAX”. Uczestnikowi Programu Lojalnościowego przysługuje prawo do wglądu do swoich danych, ich aktualizacji bądź żądania usunięcia ich z Bazy Danych ORW „MAX”.
 5. Korzyścią płynącą z uczestnictwa w Programie Lojalnościowym jest otrzymanie statusu Srebrnego, Złotego lub Bursztynowego Gościa co przekłada się na odpowiednią wysokość rabatu na noclegi w ORW „MAX”.
 6. O statusie Gościa decyduje ilość jego pobytów zrealizowanych na podstawie rezerwacji płatnych dokonanych bezpośrednio w Ośrodku, drogą telefoniczną, mailową lub faxem.
 7. Pod uwagę nie są brane pobyty w ramach rezerwacji zrobionych w Biurze Podróży, przez zewnętrzny system rezerwacyjny bądź innego pośrednika.
 8. Program Lojalnościowy zakłada następujące wysokości rabatów:
  • 2-4 pobytów – 5 % - Gość Srebrny
  • 5-7 pobytów- 10 %- Gość Złoty
  • 8 pobytów i więcej – 15 %- Gość Bursztynowy
 9. Warunkiem uzyskania rabatu jest powołanie się na uczestnictwo w Programie Lojalnościowym w momencie zakładania rezerwacji.
 10. Program Lojalnościowy zakłada ponadto wyróżnienie Bursztynowych Gości, którzy przebywali w Ośrodku więcej niż 20 razy. Dla takich Gości ORW „MAX” wystawi Voucher na pobyt trzydniowy dla dwóch osób ( dwa noclegi) ze śniadaniem. ( Na każde 20 pobytów- 1 Voucher). Voucher jest ważny przez pełne 6 miesięcy od daty wystawienia. Ośrodek zastrzega sobie możliwość zrealizowania Vouchera w miarę posiadanych miejsc. Voucher może być podarowany osobie trzeciej. Voucher nie stanowi wartości pieniężnej.
 11. Uprawnienia wynikające z Programu Lojalnościowego nie mogą być przenoszone na osoby trzecie . Wyjątek stanowi Voucher.
 12. Rabat wynikający z posiadanego statusu nie łączy się z innymi promocjami. Gość otrzymuje najbardziej korzystną finansowo ofertę.
 13. ORW „MAX” zastrzega sobie prawo modyfikowania Programu w całości lub w części, w każdym momencie. W takiej sytuacji uczestnicy Programu zostaną powiadomieni o nowych warunkach droga pocztową lub e- mailem.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij