Newsletter
HolidayCheck

Karta Podarunkowa

Voucher Podarunkowy to idealny pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby!   Podaruj wspaniałe chwile w Ośrodku Rehabilitacyjno Wypoczynkowym MAX w Ustroniu Morskim. Gwarantujemy najwyższą staranność o Państwa gości i zapewniamy dowolną personalizację voucherów podarunkowych.  To Państwo decydują o wartości każdego vouchera. Oferujemy vouchery kwotowe na 100, 150, 200, 250 zł, oraz wyższe kwoty

 

Nie znasz dokładnych preferencji bliskich i chcesz, żeby dostosowali podarunek do swoich wymagań? Voucher podarunkowy to idealne rozwiązanie! Obdarowany sam zadecyduje o terminie pobytu oraz dodatkowych usługach, które uczynią wizytę jeszcze bardziej wyjątkową. Każdy voucher można wykorzystać do 12 miesięcy od daty jego zakupu.

 

 

Usługi i noclegi zrealizowane przez Gościa w ORW MAX przekraczające wartość vouchera muszą być uregulowane gotówką lub kartą kredytową w ORW MAX. Voucher nie ma wartości pieniężnej, nie jest wymienialny na gotówkę i nie podlega zwrotowi.


ORW MAX nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub skradzione vouchery. W przypadku powiadomienia, że voucher został zgubiony lub skradziony, istniejący zostanie anulowany i wydany nowy o takiej samej wartości.

 

Karta może zostać wykorzystana na usługi noclegowe, gastronomiczne i spa w Ośrodku Rehabilitacyjno Wypoczynkowym Max  lub w Beach Bar MAX

 

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen